فولاد نورد سرد

فولاد ، نوعی آهن با کربن اضافه شده ، اغلب عناصر دیگری را نیز به منظور آماده سازی برای فرآوری و استفاده صنعتی به آن اضافه می کند موارد استفاده مشترک برای فولاد نورد سرد. نورد سرد ، فرآیندی محبوب که فولاد را برای استفاده آماده می کند ، منجر به تولید محصولی به نام فولاد نورد سرد می شود.

 

ویژگی های منحصر به فرد فولاد نورد سرد

Cold Rolled Steel که اغلب مخفف آن CR یا CRS است ، به دلیل خاصیت شکل پذیری شناخته می شود. علاوه بر این ، برای کاربردهای رسم متوسط ​​، و همچنین کوچک کننده و خزنده در دمای محیط قابل شکل گیری است.

 

در بیشتر مواقع ، جزئیات مربوط به این فولاد را با مقایسه با فولاد نورد گرم پیدا خواهید کرد. موارد استفاده مشترک برای فولاد نورد سرد در حالی که فولاد نورد گرم در کاربردهایی که به اشکال و تلورانس دقیق نیاز ندارند (مانند پرتوهای I و مسیرهای راه آهن) مورد استفاده قرار می گیرد ، فولاد نورد سرد به دلیل توانایی نگه داشتن تلورانس های محکم و حفظ برخی نقص های سطح شناخته شده است. شماره گذاری قدیمی چدن ها

 

محصولات فولادی نورد سرد

کاربردهای معمول برای فولاد نورد سرد نورد سرد برای پروژه هایی که دقت در آنها ضروری است ایده آل است. این فلز برای کاربردهای رسم متوسط ​​به راحتی قابل شکل گیری است.

 

این امر آن را برای استفاده در بسیاری از لوازم خانگی و مبلمان فلزی ایده آل می کند. کمد های مخصوص پر کردن فلز و کمد های مدارس معمولاً از این فلز ساخته می شوند. فولاد ضد حرارت یا همان اتومات

 

در ساخت و ساز ، فولاد نورد سرد یک ماده معمول برای ساخت سوله های فولادی ، ساختمانهای صنعتی و گاراژها است.

 

فولاد نورد سرد که توسط Mead Metals حمل می شود

مید فلزات دارای فولاد نورد سرد در نمرات ASTM A1008 و AISI 1008/1010 است. ما طیف وسیعی از اندازه ها و مقادیر را متناسب با نیازهای پروژه شما ارائه می دهیم. موارد استفاده مشترک برای فولاد نورد سرد ما هم سفارشات با حجم زیاد و هم سفارشات کم را داریم. در ضخامت های 0.005 تا 0.134 ، در طراحی با کیفیت از طریق مزاج های سخت کاملاً موجود است. در صورت درخواست مشتری ، ما تحمل ضخامت محکم تر و ضخامت های غیر استاندارد را ارائه می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *