قیمت ناودانی شکفته یزد در تهران

ناودانی های ساده در مقایسه با ناودانی های مشبک  از قیمت پایین تری برخوردار هستند .قیمت ناودانی شکفته یزد در تهران

ناودانی مشبک

ناودانی های مشبک در دسته ی ناودانی های است که  در فرآیند  عملیات نورد گرم  حاصل می گردد. نبشی های مشبک  ظاهری دکوراتیو  و زیبایی دارد  و  در قفسه های فولادی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت ناودانی مشبک

این سبک قیمت ناودانی در تهران براساس فرآیند مشبک  سازی سطح  به کاربرده می شود  و گران تر از نوع ساده خود می باشد.قیمت ناودانی شکفته یزد در تهران

ناودانی گالوانیزه

ناودانی های گالوانیزه از جنس هایی می باشد که در برابر رطوبت و خوردگی و زنگ زدگی از مقاومت  بالایی برخوردار می باشد

از آن‌جا ناود‌انی در کاربرد خود، در تماس مستقیم و مواجهه با رطوبت قرار می‌گیرد، لذا به کارگیری جنس گالوانیزه برای این محصول می‌تواند فوق‌العاده مفید واقع گردد.

قیمت ناودانی گالوانیزه

قیمت ناودانی گالوانیزه به نسبت نوع ساده خود گران تر می باشد و علت این  امرخواص بالاتر و عناصر مفید  بیش تر در گالوانیزه کردن ناودانی می باشد اضافه شدن یک فرآیند و یک فاز به فازهای تولیدی محصول، قیمت آن را افزایش خواهد داد که در ناود‌انی گالوانیزه نیز فرآیند گالوانیزاسیون، یک فاز اضافه شده به فازهای نوع ساده می‌باشد.قیمت ناودانی شکفته یزد در تهران

ناودانی سبک

این ناودانی ها همان گونه که از اسمشان پیداست از وزن تعریف شده اشان در جدول اشتال کم تر می باشد.

قیمت ناودانی سبک

یکی دیگر از عواملی که در قیمت ناودانی تاثیر می گذارد  قیمت روز مواد اولیه است  که در ساخت  ناودانی های سبک  مورد استفاده قرار می گیرد که هر چقدر که قیمت مواد اولیه گران‌تر باشد، قیمت ناود‌انی نیز افزایش پیدا خواهد کرد. این  ناودانی ها  در مقایسه با نوع سنگین خود  به علت کم تر بودن میزان مواد اولیه در دو نوع سبک  این محصول به کار برده می شود که قیمت تمام شده برای ساخت نوع سبک، پایین‌تر می باشد.

ناودانی سنگین

این سبک  ناودانی ها  به دلیل لحاظ وزنی و ابعاد  با انواع تعریف شده در جدول اشتال برابر می باشد  و کارخانه جات  داخلی و برخی از کشورهای اروپایی از نوع  ناودانی سنگین تولید می کنند.

قیمت ناودانی سنگین

هرمقدار که وزن  ناودانی افزایش کند قیمت آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد و در نوع  سنگین این محصول به نسبت نوع سبک از قیمت بالاتری برخوردار خواهد بود.

 ناودانی فولادی

در ساخت  این  ناودانی ها از فلز فولادی استفاده می شود  که فلز فولادی از آلیاژهای اهن ساخته می شود و در انواع مختلفی برحسب ترکیب عناصر سازنده تولید  و روانه بازار می گردد.

قیمت ناودانی فولادی

این  ناودانی از فلز فولاد ساخته می شود و قیمت آن  وابسته  به  قیمت فولاد است و  چون  فولاد از سنگ  آهن به دست می آید قیمت فولاد به قیمت سنگ آهن وابستگی دارد به همین علت  قیمت ناودانی فولادی به نرخ  روزانه  سنگ  آهن  وابستگی دارد .

همچنین باید در نظر داشت که  اگر نیازی به واردات سنگ  آهن  از خارج  کشور نبود این نوسان  قیمت به قیمت  روز دلار وابستگی داشت از همین جهت ارز بین المللی به غیر از تأثیری که در قیمت کالاهای وارداتی دارند، بر روی قیمت کالاهایی که مواد اولیه‌ی آن نیز به صورت وارداتی تأمین می‌شود، تأثیرگذار خواهد بود.قیمت ناودانی شکفته یزد در تهران

ناودانی پلاستیکی

ناودانی های پلاستیکی از جنس  پلاستیک می باشد که پلاستیک ها در انواع مختلفی تولید می شوند و در برخی از مدل های تولیدی  برای کارهای ساختمانی و صنایع نیز مورد استفاده قرار می گیرد. جنس ناود‌انی پلاستیکی از نوع upvc pvc سخت شده می باشد که پلاستیک بسیار محکم و بادوامی است.

قیمت ناودانی پلاستیکی

جنس ناودانی های از جمله مولفه های اساسی است که برقیمت نهایی ناودانی تاثیر می گذارد  بری قیمت ناودانی های پلاستیکی قیمت روز مواد  اولیه برای تولید  این جنس پلاستیکی به کاربرده می شود از اهمیت  بالایی برخوردار است.قیمت ناودانی شکفته یزد در تهران

کاربردهای ناودانی
  1. مهاربند برای ترمیم دیوار
  2. ساخت قاب برای تجهیزات صنایع مختلف
  3. ساخت پایه برای تجهیزات گرافیکی
  4. ساخت ساپورت لوله
  5. ساخت چهارچوب درب و پنجره
  6. استفاده در بادبند، خرپا و ستون ساختمان‌های مرتفع
  7. صنایع خودروسازی کامیون‌ها و ماشین آلات سنگین

مورد استفاده قرار می گیرد.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت ناودانی