کاربردهای صفحه کویل فولاد ضد زنگ

کویل فولاد و کاربرد آن

از تجزیه و تحلیل صنعت کاربرد ورق کویل فولاد ضد زنگ ، صنعت خودرو در حال حاضر سریعترین زمینه کاربرد ورق کویل فولاد ضد زنگ است. در دهه گذشته ، مصرف رول های استنلس استیل برای اتومبیل در ژاپن به طور متوسط ​​از 10 کیلوگرم به 30 کیلوگرم رسیده است ، کاربردهای صفحه کویل فولاد ضد زنگ  در حالی که مصرف ایالات متحده از 40 کیلوگرم فراتر رفته است. از سیم پیچ های ضد زنگ به طور گسترده ای در اتوبوس ها ، مترو و وسایل نقلیه سریع السیر راه آهن استفاده می شود. صنعت لوازم خانگی چین یک بازار بالقوه بزرگ برای کاربردهای کویل فولاد ضد زنگ است. علاوه بر این ، تقاضای ورق کویل فولاد ضد زنگ در صنعت آب ، صنعت ساخت و ساز ، صنعت حفاظت از محیط زیست و تاسیسات صنعتی نیز سال به سال افزایش خواهد یافت.

میلگرد آجدار ۲۰ شاهرود A3

صنعت اتومبیل ورق کویل فولاد ضد زنگ

 

این در حال حاضر سریع ترین کاربردهای کویل فولاد ضد زنگ است. فولاد ضد زنگ ورق کویل فولاد ضد زنگ ساخت ساختار بدنه ماشین می تواند به طور قابل توجهی کاهش وزن خودرو ، افزایش قدرت ساختار بدنه ماشین ، ساخته شده از فولاد ضد زنگ صفحه ورق کویل ماشین می تواند هزینه های تعمیر و نگهداری و قطعات دکوراسیون را کاهش دهد. کاربردهای صفحه کویل فولاد ضد زنگ علاوه بر این ، کویل های فولاد ضد زنگ همچنین به دلیل مزایای خوردگی یون ضد کلرید و مقاومت در برابر حرارت ناشی از سیستم اگزوز خودرو هستند. اکنون ، ژاپن ، ایالات متحده ، سوئد و سایر کشورها از تعداد زیادی وسیله نقلیه کویل فولاد ضد زنگ استفاده کرده اند. این شرکت در دهه 1980 در ژاپن معرفی شد ، اکنون 60٪ از ناوگان خود را از وسایل نقلیه قطار غلتکی از جنس استنلس استیل برخوردار است. صنعت خودرو تمرکز توسعه ورق رول فولاد ضد زنگ است.

 

صنعت آب ورق کویل فولاد ضد زنگ

 

این مسئله که آب در ذخیره سازی و حمل و نقل آن آلوده است ، بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. بسیاری از تمرینات ثابت کرده است که سیم پیچ فولاد ضد زنگ بهترین ماده برای تهیه ، ذخیره سازی ، حمل و نقل ، تصفیه ، بازسازی و نمک زدایی آب است. مزیت آن: مقاومت در برابر خوردگی ، مقاومت در برابر زلزله ، آب ، سلامتی (بدون زنگ زدگی و سبز مسی) ، وزن سبک (1/3) ، نگهداری کمتر ، عمر طولانی (می تواند 40 سال استفاده کند) ، کاربردهای صفحه کویل فولاد ضد زنگ هزینه چرخه عمر پایین (LCC) ، متعلق به مواد محافظت از محیط زیست سبز قابل بازیافت است. در حال حاضر ، 76 درصد از سیم پیچ فولاد ضد زنگ در منطقه توکیو ورقه ورقه شده است و میزان نشت از 14.7 درصد به 7.5 درصد کاهش یافته است. مخازن ذخیره آب از جنس استنلس استیل پس از زلزله در اوزاکا ژاپن سالم است. اخیراً اتصالات لوله های راه راه در ژاپن ساخته شده اند که هزینه ساخت خط لوله سیم پیچ فولاد ضد زنگ را 20٪ ، هزینه کل را 3٪ و هزینه نگهداری را 3/4 کاهش می دهند.

 

ساخت ورق کویل فولاد ضد زنگ

کار با فولاد ضد زنگ سازه ای

این یکی از اولین کاربردهای کویل های فولاد ضد زنگ است. آشنایی با انواع فلزات در دکوراسیون معماری ، در حال حاضر ، ورق کویل از جنس استنلس استیل عمدتا در ساختمانهای بلند مرتبه دیواری خارجی ، ستونهای داخلی و خارجی با روکش ، بازو ، کف ، صفحات آسانسور ، پنجره ها و درها ، دیوار پرده و تزئینات داخلی و خارجی و مصنوعات استفاده می شود. از طریق درمان سطح ، رنگ آمیزی ، پوشش ورق کویل فولاد ضد زنگ ، مشکل چاپ آسان دست پس از لمس حل می شود ، کاربردهای صفحه کویل فولاد ضد زنگ به طوری که استفاده از ورق کویل فولاد ضد زنگ بیشتر گسترش می یابد. ژاپن انواع مواد بام ورق نورد فولاد ضد زنگ مانند فریت کروم بالا و متوسط ​​و صفحات مختلف آبکاری با مقاومت در برابر خوردگی بهتر را تولید کرده است. کویل های فولاد ضد زنگ برس تمیز سوئدی و سطوح UGITOP فرانسوی ساخته شده توسط Ugine انتخاب جدیدی را برای صنعت ساخت و ساز فراهم می کند. ویژگی های میلگرد

قیمت ورق آهن امروز

صنعت برق خانگی صفحه کویل فولاد ضد زنگ

قیمت ورق سیاه 6 میل

در صنعت برق خانگی ، ورق کویل فولاد ضد زنگ با مقدار زیادی سیلندر داخلی ماشین لباسشویی اتوماتیک ، آبگرمکن ، مورد داخلی و خارجی اجاق مایکروویو ، پوشش فریزر و صفحه کویل فولاد ضد زنگ فریت تر است. در اروپای غربی جدول استاندارد لوله های فولادی ، نسبت رول های برقی خانگی از جنس استنلس استیل زیاد است و در آسیا ، به جز ژاپن که به سطح اروپا نزدیک است ، کاربردهای صفحه کویل فولاد ضد زنگ معمولاً کمتر استفاده می شود. در سال 1999 ، مصرف سیم پیچ های فولاد ضد زنگ فریت و مارتنزیت در صنایع الکترونیک خانگی ژاپن به 28 درصد رسید و آستنیت 12 درصد بود. اجاق مایکروویو ، یخچال ، تهویه مطبوع ، تلویزیون و سایر محصولات تولید شده در چین به محصولات صادراتی رقابتی در جهان تبدیل شده اند. تخمین زده می شود که در 5-10 سال آینده ، تقاضای صفحه کویل فولاد ضد زنگ در صنعت لوازم خانگی چین به 100000 تا 150،000 تن برسد.

قیمت تیرآهن ترک در مشهد

ورق کویل فولاد ضد زنگ صنعت حفاظت از محیط زیست فنس کردن و محوسه سازی

قیمت تیرآهن هاش در تهران

تجهیزات تصفیه گاز ، پسماند و پساب صنعتی باید با سیم پیچ فولاد ضد زنگ تولید شود. برای مقاومت در برابر دی اکسید گوگرد در فرآیند گوگرد زدایی از گاز دودکش ، و خوردگی یون کلر ، یون آهن ، در برج جذب ، خنک کننده ، مکانی مانند پمپ ها ، سوپاپ ها ، دودکش ها به یک صفحه کویل فولاد ضد زنگ دوبلکس و درجه بالا از ضد زنگ آستنیتی نیاز دارد کویل فولاد

قیمت میلگرد 16 در مشهد