ابزار پانچ چیست؟

 

قیمت میلگرد 16 در مشهد

 

میلگرد آجدار ۱۸قائم A3 

آیا با ابزارهای پانچ آشنا هستید؟ برای اینکه با پرسهای پانچ یا اجزای مرتبط با آنها اشتباه گرفته شود ، از ابزارهای پانچ به طور گسترده ای در برنامه های نجاری استفاده می شود. آنها اغلب همراه با ابزارهای دیگر ،

اصلی ترین روش برای گالوانیزه

مانند چکش و اسکنه ، برای برش و شکل دادن بلوک های چوب استفاده می شوند. انواع دیگر ابزار پانچ برای کمک به حفاری استفاده می شود. در زیر ، با انواع مختلف ابزار پانچ و برنامه های مربوط به آنها بیشتر خواهید آموخت. ابزار پانچ چیست؟

قیمت تیرآهن هاش در تهران

مس در معماری تاریخی طولانی و درخشان دارد

ابزار پانچ توضیح داده شده است

ابزار پانچ یک میله فلزی کوچک و باریک است که دارای نوک تیز است. همانطور که در عکس همراه نشان داده شده است ، یک ابزار پانچ دارای یک نقطه تیز در انتها است. انتهای دیگر ابزار پانچ دارای یک نوک بزرگتر و صاف است.

در مورد  آلومینیوم و فولاد چه می دانید

برای استفاده از ابزار پانچ مانند این ، یک کارگر انتهای تیز را بر روی قطعه کار فشار می دهد ، پس از آن با چکش یا پتک به انتهای ناخوش آن برخورد می کند. هنگامی که چکش یا پتک به ابزار پانچ برخورد می کند ، انتهای تیز ابزار به قطعه کار بریده می شود. اگرچه انواع مختلفی از ابزارهای پانچ وجود دارد ، بیشتر آنها از این طرح اولیه استفاده می کنند. آنها برای استفاده از “سوراخ کردن” قطعه کار نیاز به استفاده از یک ابزار جداگانه مانند چکش یا پتک دارند. ابزار پانچ چیست؟

انواع فولاد و راهنمای خرید فولاد

قیمت تیرآهن ترک در مشهد

ابزار Hollow vs Solid Punch

ابزارهای پانچ بسته به ترکیب داخلی آنها اغلب به صورت توخالی یا جامد طبقه بندی می شوند. ابزار پانچ توخالی ، البته ، دارای یک فضای داخلی توخالی است ، در حالی که ابزار پانچ جامد ، یک فضای داخلی محکم دارد. ابزار سوراخ دار برای ایجاد سوراخ در قطعات کار با سوراخ کردن سطح استفاده می شود. از طرف دیگر ، ابزارهای پانچ جامد برای از بین بردن مواد از قطعه های کار یا هدایت اجزا – – سنجاق ها ، پرچ ها و غیره – به داخل قطعه های کار استفاده می شوند.

قیمت ورق آهن امروز

ابزار پانچ مرکزی چیست؟

ابزار پانچ مرکزی نوع خاصی از ابزار پانچ است که برای ایجاد یک فرو رفتگی کم عمق در قطعه کار به منظور حفاری استفاده می شود. قبل از ایجاد سوراخ در قطعه کار ، کارگر ممکن است از یک ابزار پانچ مرکزی برای “علامت گذاری” ناحیه قطعه کار که در آن سوراخ سوراخ وارد می شود ، استفاده کند. ابزار پانچ یک فرورفتگی ایجاد می کند که به هدایت مته به منطقه مورد نظر قطعه کار کمک می کند. بدون ابزار پانچ مرکزی ، ممکن است مته سوراخ شود و در قطعه کار فرو برود. ابزار پانچ چیست؟

بحث آهن و فولاد به معنای زمان AISTech است

کار با فولاد ضد زنگ سازه ای

یک نوع ابزار پانچ مرکزی ، ابزار پانچ پریک است. از عمق تیزتر و باریک تری برخوردار است که می تواند سوراخ عمیق تری در قطعه های کار ایجاد کند. مانند ابزار استاندارد پانچ مرکزی ، برای تهیه سطحی برای حفاری استفاده می شود.