ورق ST37 چیست؟

در این مقاله قصد داریم تا به این نکته اشاره کنیم که ورق ST37 چیست؟ ورق ST37 نوعی ورق سیاه است. مطابق با استاندارد آلمان DIN 17100 ، این ورق سیاه یکی از اصلی ترین فولادهای غیرآلیاژی است ، یکی از فولادهای مورد استفاده در صنعت ساخت و ساز. ورق سیاه ST37 در صنعت به عنوان فولاد خفیف با محتوای کربن کم ، مقاومت بالا و در زمینه های صنعتی و ساختمانی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

آشنایی با لوله و انواع آن

به دلیل محتوای کم کربن ST37 ، این نوع ورق فلز قابلیت جوشکاری بسیار بالایی دارد و مهندسان بخاطر ویژگی های جوشکاری عالی و توانایی حفظ مقاومت پس از جوشکاری بسیار مورد ستایش قرار گرفته اند. غیرنظامیان و صنعتگران. از مقاطع فولادی مانند تیرها ، زاویه ها ، میلگردها ، صفحات ، کانال ها و گل میخ ها استفاده کنید.ورق ST37 چیست؟

میلگرد آجدار ۱۰ کاشان A3

ورق ST37 چیست؟

عناصر سازنده ، مقاومت و کیفیت فولاد با استفاده از حروف و اعداد معرفی می شوند. نامه شناسایی فولاد سازه ای عمومی St. بعد از این حرف عددی نوشته می شود که این عدد را در 81/9 ضرب می کند تا حداقل مقاومت کششی فولاد در نیوتن بر میلی متر مربع بدست آید. هنگامی که یک عدد مربوط به مقاومت داشبورد برقرار شد . جدول وزنی قیمت میلگرد

درجه معکوس کیفیت فولاد به عنوان یک عدد از 1 تا 3 معرفی می شود

درجه 1: وظیفه عمومی نانوشته (عمومی)

درجه 2: کارهای مهم (متوسط)

درجه 3: فولاد ریخته گری با سرعت کم با خلوص بالا و خواص جوشکاری خوب. (کیفیت بالا)

به عنوان مثال ، فولاد st37-2: ST ابتدا نماد فولاد ساختاری است ، 37 نشان دهنده مقاومت کششی 370 N / m2 و 2 نشان دهنده کیفیت متوسط ​​فولاد است.ورق ST37 چیست؟

مشخصات ورق ST37

ورق هایی که به طور کلی با روش نورد گرم تولید می شوند ، ورق سیاه نامیده می شوند. البته ، ورق هایی وجود دارد که به وسیله نورد سرد تولید می شوند ، به چنین محصولاتی ورق روغنی گفته می شود.

به دلیل خصوصیات فیزیکی و مکانیکی منحصر به فرد ، از فولاد سازه ای به طور گسترده ای در سازه های صنعتی و شهری استفاده می شود. ورق های فولادی سیاه ST37 و ST52 بیش از 50٪ صنعت را تشکیل می دهند.

فولادهای ساختاری مانند ST37 دارای مقدار کربن بسیار کمی هستند ، بنابراین قابلیت جوشکاری خوبی دارند.به همین دلیل ، آنها کاربردهای بسیار بیشتری نسبت به سایر رقبا دارند. لازم به ذکر است که قابلیت جوشکاری فولاد سازه ای با افزایش میزان کربن کاهش می یابد. در نتیجه ، ورق ST52 نسبت به ورق ST37 کمتر قابل جوش است.

آشنایی با آهن و قیمت آن

وزن ورق ST37 بسیار بیشتر از ورق ST52 است. با توجه به این فاکتور ، در برخی موارد از ST52 به جای ST37 استفاده می شود.ورق ST37 چیست؟

ابعاد ورق st37 چیست؟

ورق های استیل مشکی یا کربن St37 در اندازه های زیر موجود است:

مزایای ورق st37

تجهیزات محافظت از کارکنان در ساختمان

مقاومت در برابر کشش و مقاومت در برابر فشار زیاد این فولاد ، آن را به جایگزینی برای بسیاری از فولادهای سازه ای تبدیل کرده است که در آن کاهش وزن با حفظ مقاومت بسیار مهم است.ورق ST37 چیست؟

ورق استاندارد st37

کار با فولاد ضد زنگ سازه ای

استانداردهای فویل سیاه ST37 به شرح زیر است:

S235JR

JIS: SS400

ASTM: A283C

UNI: FE360B

از ورق ST37 در صنایع مختلفی استفاده می شود.

مشخصات ورق st37

قیمت ورق آهن امروز

خواص مکانیکی ورق ST37

قیمت ورق سیاه 6 میل

بسیاری از خصوصیات مکانیکی که بر خصوصیات یک ورق فولادی تأثیر می گذارند ، از جمله شکل پذیری ، می توانند به طور مستقیم یا غیرمستقیم از طریق آزمایش کشش تک محوری بر اساس ASTM E8 اندازه گیری شوند.ورق ST37 چیست؟

خصوصیات ورق st37

قیمت تیرآهن هاش در تهران

قیمت تیرآهن ترک در مشهد

قیمت میلگرد 16 در مشهد